Hi!

meg fogom holnap mérni negyedikben a 80-120-at - én is kíváncsi vagyok - de mondom ne várj csúcs adatot, mert az A6 nehéz mint a sár - szerintem 400 kilóval nehezebb mint egy leon kb (pontosan 1720 kiló mérlegen velem együtt)

209 lovat simán ki lehet szedni ezekből csak turbó kérdése - gyári PD elemekkel, a 3 literes V6 TDi turbójával el lehet menni gyári blokkal, gyári hengerfejjel bontás nélkül kb 240-50 lóerőig. Itt a vége a storynak. Ha ennél is több kell - pl a Peti a saját A4-esét felnyomta mert referencia kocsinak jó lesz alapon- szóval ő most 300 lóerő környékén jár, de ehhez csökkentett kompressziójú dugattyúk kellenek, mókolni kell a hengerfejet, más tömítés kell, tőcsavarok stb, illetve a gyári PD már nem tud ennyit szállítani - Bosio race csúcsok kellenek - azok meg csattognak mint a rohadt élet. Én mentem a kocsijával - szörnyen megy - iszonyat - de teljesen totálisan alkalmatlan bármire is. Pl a kettőstömegű az életéért könyörög és csattog amikor beterhel a motor - egyszerűen nem bírja - illetve azok a race csúcsok is olyan hangot adnak ki ami földöntúli kerregés - szorozz meg egy régi szívó dízel ford transit hangot 50-el kb. LOL

2.0 literen Peti csinált a haverjának egy alteát, az dynodynamics padon volt mérten 290 lovas - de nem sokáig bírja a hengerfej ott sem... mondjuk az feeling volt ahogy a negyediket elforgatta egyenesben gázadásra.. lol





Idézet Sz.Ricsi: Hozzászólás megtekintése
Köszi a sok okosságot, néhágy alap dologgal már képben voltam-vagyok, eddig egy 130 lovas pd passattal jártam 2 évig, mentme vele 70 ezret. Mondjuk az teljesen gyári volt.
Van VAG-COM-om és kábelem hozzá, az alap dolgokra jó, pd elem korrekciót is lát vele az embert, plusz néhány alap adatot, azzal vizsgálgattam a passatot is anno, nem is volt baja.
Majd megnézem a Leont is ha lesz egy kis időm, kíváncsi vagyok mekkora nyomáson megy. Ami még tetszik rajta hogy akkora IC van benne gyárilag majdnem mint a vízhűtő
Egyenlőre marad így ahogy van, nekem megfelel, de azt az elérhetőséget majd el fogom kérni, ha netán lesz valami a géppel akkor jól jöhet majd

Itt van egy link, mért adat 209 ló egy ilyen motorból chippel és kipufogóval, ez nem tudom mennyire lehet reális, érdekességnek jó. Egyébként ők csinálták az enyémre is a chippet elvileg:
http://www.turbotuning.hu/referenciak/seat/3

Tudsz a kocsidról valami rugalmassági adatot? Mondjuk egy 80-120 4.ben? Csak nagyjából
Turbó pontosan mi van rajta? GT1749vb?