Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
Hi!

meg fogom holnap mérni negyedikben a 80-120-at - én is kíváncsi vagyok - de mondom ne várj csúcs adatot, mert az A6 nehéz mint a sár - szerintem 400 kilóval nehezebb mint egy leon kb (pontosan 1720 kiló mérlegen velem együtt)

209 lovat simán ki lehet szedni ezekből csak turbó kérdése - gyári PD elemekkel, a 3 literes V6 TDi turbójával el lehet menni gyári blokkal, gyári hengerfejjel bontás nélkül kb 240-50 lóerőig. Itt a vége a storynak. Ha ennél is több kell - pl a Peti a saját A4-esét felnyomta mert referencia kocsinak jó lesz alapon- szóval ő most 300 lóerő környékén jár, de ehhez csökkentett kompressziójú dugattyúk kellenek, mókolni kell a hengerfejet, más tömítés kell, tőcsavarok stb, illetve a gyári PD már nem tud ennyit szállítani - Bosio race csúcsok kellenek - azok meg csattognak mint a rohadt élet. Én mentem a kocsijával - szörnyen megy - iszonyat - de teljesen totálisan alkalmatlan bármire is. Pl a kettőstömegű az életéért könyörög és csattog amikor beterhel a motor - egyszerűen nem bírja - illetve azok a race csúcsok is olyan hangot adnak ki ami földöntúli kerregés - szorozz meg egy régi szívó dízel ford transit hangot 50-el kb. LOL

2.0 literen Peti csinált a haverjának egy alteát, az dynodynamics padon volt mérten 290 lovas - de nem sokáig bírja a hengerfej ott sem... mondjuk az feeling volt ahogy a negyediket elforgatta egyenesben gázadásra.. lol

Őőő, sorry, nem fogalmaztam előbb egyértelműen Arra a 209 lovas leon mérésre úgy értettem a gyári motort, hogy mindene az, bele értve a gyári gt1749vb turbót is. Van rajta egy chip és egy 60-as rendszer, minden más érintetlen Ezzel csak azt akartam mondani hogy ezek szerint a gyári 150lovas turbóval el lehet menni maxban mondjuk 200 lóig, nyilván ott már koppon megy. Átlag chippnél húznak 20%-ot, tehát 150 lovas motor chippel kéne hogy tudjon 180-at mondjuk. A gt1749vb ahogy olvastam nem is egy rossz cucc, nagyobb (hideg és meleg oldala is) és többet tud mint a gt1749va ami pedig a 130 lovas 1,9PDTDI-n van. Az mondjuk tud 170-180HP körül. Neked nem lehet hogy gt1749va van fent és azért nem tudott 180lónál többet?

Ja, egyáltalán nem okoskodni akarok, meg semmi ilyesmi ez remélem látszik, nyilván sehol nem vagyok egy diesel gurutól, csak puszta érdeklődés
Ma mértem poénból egy 80-120at, negyedikben, 2 személlyel, 3\4 tank gázolajjal (saccra így 1550kg lehet a leon), így tud 5,6 secet.
Csak szimplán kíváncsi vagyok a tiédre, hasonlításképpen (nem az az érdekes hogy jobb vagy rosszabb e)