igen, én aszt elhiszem neked. de ne felejcsük el, hogy ti magyarországon éltek és én it svajcban. ha it nelünk ugy járnak az evomal mind magyarországon lehet(törvények mijat), akkor az evomba már régen egy 2.3l strokker motor lenne benne, abban bisztos lehec.

de it svájcban elkapnak csak katalisátor nélkül a downpipe ban(nem is akkarok gondolni, ha a fö-katalisátor hijányzik) akkor kb 2'000.- 4'000 SFR.- ig kaps büntetést. magyarországon nem érdekel senkit, hogy mijen hangos az autod vagy hogy most van benne egy strokker vagy nem.
it véged van, ha a rendörök igy elkappnak. az autodat ot a helyen lefoglalják és elviszik 4-5 hétre és totálisan szétszedig és megnézik mivan csinálval. és akkor köszi szépen a büntetést és még jogsidat is elveszik, ès nem hajtotál gyorsan.

a svájci autotörvények a legbuzisabak. ét nem szabad majdnem semmit sem csinálni az auton!
ha az én 3" kipufogoszerkezeted ecer meglásák, akkor nekem is végem. edig szerencsém volt.
it svájcban a rendörök már kollegákat megbüntetek az originál hetso spoiler mijat